KAPUSTA S HOUBAMI ZAPEČENÁ S PALAČINKOVÝM TĚSTÍČKEM.

XBAZAR.eu  : KUCHTIK / RECEPTY / ZELENINA / 
INGREDIENCE: 500 g kapusty, 40 g cibule, 40 g másla, 750 g očištěných čerstvých hub (houby hřibovité, křemenáče kozáky klouzky nebo houby ve směsi), 250 g točeného salámu, asi 50 g strouhanky, 2 stroužky česneku, sůl, trocha mletého pepře, 20 g másla na vymaštění a 20 g strouhanky na vysypání kastrolu.
Na palačinkové těstíčko: 1/4 l mléka, 2 vejce, 700 g hladké mouky, 50 g nastrouhaného bochníkového sýra, sůl a trochu másla na pokropení pokrmu.

POSTUP PŘÍPRAVY: Očištěnou kapustu v osolené vodě krátce povaříme, pak scedíme, nadrobno pokrájíme a dáme do misky. V kastrole na rozehřátém másle zpěníme nadrobno nakrájenou cibuli, přidáme na plátky nakrájené houby a udusíme doměkka. Měkké houby vmícháme do pokrájené kapusty, přidáme česnek utřený se solí, na kostičky nakrájený salám, opepříme, zahustíme strouhankou a dobře promícháme. Kastrol vymastíme máslem, vysypeme strouhankou a naplníme připravenou směsí. V mléce rozkvedláme vejce, přisypeme mouku
a nastrouhaný sýr, trochu přisolíme, promícháme a kapustu s houbami tímto palačinkovým těstíčkem zalijeme. Pokrm pokropíme máslem a v horké troubě pečeme, až povrch zčervená.KAPUSTA S HOUBAMI ZAPEČENÁ S PALAČINKOVÝM TĚSTÍČKEM. KAPUSTA S HOUBAMI ZAPEČENÁ S PALAČINKOVÝM TĚSTÍČKEM.QR (http://qrcod.cz) -  - www.xkuchtik.cz Akvarijní náplň - filtrační AkvaBIO substrát Matrix do filtračních košů !
AkvaBIO substrát Matrix do filtračních košů
 


Průměr:  2,79 | Hodnotilo: 517 x
1  |   2  |   3  |   4  |   5  |

 

 

 

Kategorie na xkuchtik.cz